Reklama

The Vampire Diaries

Příběh Upířích deníků vypráví o sedmnáctileté Eleně Gilbertové a jejím patnáctiletém bratrovi Jeremym, kteří se po smrti svých rodičů snaží vrátit do zajetých kolejí malého městečka Mystic Falls ve Virginii.

Mezitím se však po mnoha letech vrací do Mystic Falls také Stefan, pohledný mladík, avšak několik století starý upír. S rozhodnutím, které učinil se přihlásí na Střední školu a snaží se zapadnout do běžného života teenagerů. Plán mu překazí starší bratr Damon, který se k němu vrací,  aby mu patřičně zpestřil „nový“ život.

Stefan a Damon mají stejnou krev, jsou přeměněny  jedním a tím samým upírem, ale přesto se neshodnou ve správnosti svého chování. Stefan odmítá brutalitu, Damon ji naopak přijímá.  Stejný názor sdílejí až tehdy, je- li řeč o Eleně, slečně, která jako by z oka vypadla Katharine.

A tímto pokračuje boj, který začal před několika staletími.

Komentáře uzavřeny.

Reklama

Krátké novinky

Hledáme spolupracovníky

Pěkný den, zajímá Vás Vampire Diaries? Umíte pracovat s internetem a máte rádi nové výzvy? Hledáme spolupracovníka, či spolupracovnici, fanouška, či fanynku. Prosím ozvěte se nám Díky Tým vampire-diaries.cz

Ukázka s03e05

Blíží se nám pátý díl, který budete mít k dispozici již za pár hodin. Já tu pro vás mám ještě video s upoutávkami na tuto epizodu, ale také menší rozhovor s Julii Plec.

Candice Accola

Jste-li fanoušci právě Candice Accoly, mám pro vás video z focení pro časopis Seventeen. Tyto fotografie by se měli objevit v dalším vydání. Candice je úžasná a přesně takové jsou i tyto její fotografie. Ve videu je také menší rozhovor. … Číst dále →

Promo video – následující díl

 

Nejlepší série?

Nejlepší série?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sledujte nás na Facebook

Spřátelené weby

Dr. House Dr. House
Family Guy Český fanweb Lie to me
Zoufalemanzelky.com baner www.prison-break.cz
Skvělé akce StrawberryNET!!