Reklama

Seriál vychází na Blu-Ray a DVD

A je to tady! Máme konečně datum pro vydání druhé série Upířích deníků (The Vampire Diaries) na Blu-ray a DVD! Budou k dispozici 30.srpna 2011. Pochopitelně se nejedná o vydání v České republice.

Kompletní druhá série obsahuje 22 epizod a více než hodinu bonusů, včetně vymazaných scén, thrillerů a komentářů tvůrců. Dále obsahuje mýty o vlkodlacích, Elena a Catherine – výzva pro Ninu Dobrev zahrát si dvě role a perfektní milostný trojúhelník: upíři, vlkodlaci a čarodějnice.

 
Krátké novinky, Novinky Zobrazit komentáře Vytisknout stránku

Komentáře uzavřeny.

Reklama

Krátké novinky

Hledáme spolupracovníky

Pěkný den, zajímá Vás Vampire Diaries? Umíte pracovat s internetem a máte rádi nové výzvy? Hledáme spolupracovníka, či spolupracovnici, fanouška, či fanynku. Prosím ozvěte se nám Díky Tým vampire-diaries.cz

Ukázka s03e05

Blíží se nám pátý díl, který budete mít k dispozici již za pár hodin. Já tu pro vás mám ještě video s upoutávkami na tuto epizodu, ale také menší rozhovor s Julii Plec.

Candice Accola

Jste-li fanoušci právě Candice Accoly, mám pro vás video z focení pro časopis Seventeen. Tyto fotografie by se měli objevit v dalším vydání. Candice je úžasná a přesně takové jsou i tyto její fotografie. Ve videu je také menší rozhovor. … Číst dále →

Promo video – následující díl

 

Nejlepší série?

Nejlepší série?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...

Sledujte nás na Facebook

Spřátelené weby

Dr. House Dr. House
Family Guy Český fanweb Lie to me
Zoufalemanzelky.com baner www.prison-break.cz
Skvělé akce StrawberryNET!!